Gyvenimas klimato kaitos ritmu

Asmeniniai gyvenimo pokyčiai ir profesinės veiklos klimato kaitos srityje bus sklandesnės, jeigu juos lydės specialistas. 

Kaip aš galiu prisidėti prie Tavo kelionės?

Asmeninė mentorystė

Pirminė klimatosaugos mentorystė nemokama.

Antroji klimatosaugos mentorystė – 50€ (nuotoliniu būdu), 80€ (gyvai Vilniuje).

Pilnas mentorystės paketas:

Trukmė: du mėnesiai po vieną savaitinį susitikimą (1 -1,5 val.), neribotos nuotolinės konsultacijos

Kaina: 640 

Konsultacija

Pirminė konsultacija nemokama.

Nuotolinė konsultacija (1 val.) – 50 €

Gyva konsultacija Vilniuje (1 val.) – 80 €

Gyva konsultacija kituose miestuose – kaina sutartinė

Projektų konsultavimas visą arba dalinį laikotarpį – kaina sutartinė

Paskaita

Nuotolinė paskaita (30 min. – 1 val.) – 80 – 100 €

Gyva paskaita Vilniuje (1 val.) – 150 €

Gyva paskaita kituose miestuose – kaina sutartinė

Asmeninė mentorystė

Kartais manome, kad žinome daug, ir savo žinių spragas pamatome tik tada, kai diskusijų metu pasikeičiame argumentais, nuomonėmis ir faktais.

Kai kurių iš mūsų asmeninio augimo, verslo kūrimo, politinių sprendimų priėmimo, vadovavimo projektams ar renginių organizavimo pareigos reikalauja aukštų klimatosaugos kompetencijų. Jų galime įgyti mokydamiesi, domėdamiesi ir išbandydami tai savo patirtimi. Kai laikas ribotas, o rezultatai turi būti aukšti, pravartu turėti šalia žmogų, kuris gali nukreipti reikiama linkme, padėti atrasti žinių ir mąstymo spragų, įveikti iššūkius ar net tapti pavyzdžiu.

Mentorystės paketas

Asmeninės mentorystės metu dviejų mėnesių laikotarpyje transformuojame individo gyvenimo būdą iš vidaus ir išorės. Keisdami mąstymą, požiūrį ir plėsdami žinias, sąmoningai išanalizuojame nusistovėjusius įpročius ir keičiame juos tvariais. Asmeninės mentorystės paketas puikiai tinka visiems aukštas pozicijas užimantiems žmonėms, iš kurių reikalaujama darniai vesti komandą, įmonę ar bendruomenę tvarių sprendimų ir prisitaikymo prie klimato kaitos link. Pilnas mentorystės planas sudaromas individualiai laikantis bendros mokymų schemos ir plano, analizuojamas esamas gyvenimo būdas, išsikeliami asmeniniai ir profesiniai pokyčių tikslai. Nuotolinė konsultacija, parama ir pagalba visos programos metu nemokama. 

Geriausi rezultatai pasiekiami naujų įpročių siekiant dviese arba komandose. Tokiu būdu namuose ir šeimoje atsiranda daugiau darnos, supratingumo, bendro augimo, o komandoje formuojamos naujos veiklos kryptys, dominuoja drąsa keistis ir įkvėpti. Komandų mentorystės kaina ir turinys pritaikomas individualiai atsižvelgiant į klientų kontekstą. 

Šeimos paketas yra geriausias sprendimas veržliems tėvams, norintiems savo vaikams nukloti darnų pamatą gyvenant ir dirbant klimato kaitos ritmu. Tvarių pokyčių siekti šeimos bendrystėje yra efektyvus būdas greitai pasiekti didelių pokyčių namuose, o jaunuoliams suteikti tinkamą požiūrį ir žinių bagažą tolimesniam gyvenimui klimato kaitos iššūkius įveikiančiame pasaulyje. Šeimos paketo metu sudaroma individuali šeimos poreikius ir siekius atspindinti klimatosaugos programa. Visa šeima programos metu nuotoliniu būdu konsultuojama nemokamai

Konsultacija

Spaudimas, kuris slegia verslo sektorių klimatosaugos srityje nuolat auga. Įmonės griebiasi įvairių iniciatyvų, bandydamos atkreipti lankytojų, pirkėjų ir visuomenės dėmesį į globalias, lokalias ir klimato problemas. Projektų vadovai, koordinatoriai ir komandų lyderiai ne visada turi geriausią startą prisiimdami atsakomybę už tvarumo projektus jų įmonėje, todėl rengiant projektus, renginius ar darbuotojų tvarumo iššūkius reikalinga konsultacija.

Nuo idėjos generavimo, strategijos sudarymo iki rezultatų analizavimo – tvarūs projektai gali būti spartesni ir kokybiškesni, jeigu juos lydi kompetentingas konsultantas.

Pagal poreikį sudaromos individualizuotos įmonių ar komandų pokyčių programos, padedančios sparčiau įtraukti įmonės darbuotojus taikantis prie esamų ir būsimų pokyčių, kūrybiškai spręsti įmonės tvarumo iššūkius ir tinkama linkme kreitpi įmonės augimo kryptį, kad ši būtų pasiruošūsi socio-ekonominiams pokyčiams. 

Paskaita

Ieškote įkvepiančio svečio jūsų renginiui, susitikimui, tarptautinių svečių vizitui ar darbuotojų kvalifikacijos kėlimui? Su malonumu pasidalinsiu savo patirtimi ir klimatosaugos turinį pritaikysiu Jūsų renginio pobūdžiui ir auditorijai. 

Paskaitų ir pranešimų turinys gali būti bendro pobūdžio “Taikausi prie pokyčių” tinklapio turinio temomis:

Klimato kaita (ką kiekvienas apie ją turėtų žinoti), klimatosauga (tvarus gyvenimo būdas akistatoje su klimato kaita) ir klimato teisingumas (mūsų atsakomybė besivystančių valstybių atžvilgiu);

Arba pritaikyta pagal individualų renginio kontekstą (+40€)

Visos paslaugos teikiamos lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis.

(Už užsienio kalbą +100€/mentorystei arba +20€/konsultacijai/paskaitai). 

DSC02756

Susisiekime

Būkime pokytis, kurį norime matyti.
Gyvenime pasitaiko iššūkių, kurių vieni įveikti negalime.

Gyvenime pasitaiko dienų, kai viskas, ko reikia, yra lašelis įkvėpimo.

Kad kelionė klimatosaugos taku būtų sklandesnė, kviečiu susitelkti, mokytis vieniems iš kitų, dalintis patirtimis ir mankštinti savo požiūrį.